Що таке ТМ "ЕЛТІС"

Напрямок діяльності ТМ «ЕЛТІС » – це розповсюдження високоякісної сучасної електротехнічної продукції в Україні.

Поява «Елтіс» на українському ринку обумовлена, насамперед, інтенсивним розвитком будівництва. Це, в свою чергу, зробило обґрунтованою та ефективною присутність продукції нашої торгової марки.

ТМ «ЕЛТІС» вже понад 13 років на ринку України. За цей час ми забезпечили обладнанням безліч електротехнічних проектів різноманітного ступеню складності, перетворившись на лідера ринку. Ми сформували міцні партнерські стосунки з величезною кількістю підприємств, серед яких найпотужніші вітчизняні та зарубіжні компанії. Все це дає можливість запропонувати українському споживачеві найкраще що представлено в сегментах, в яких спеціалізується наша ТМ, та на світовому електротехнічному ринку. Продукція ТМ «ЕЛТІС» виробляється на підприємствах, оснащених високотехнологічним обладнанням, де використовуються сучасні технології  quality- та product-management в сфері просування своєї продукції. Такі параметри, як дизайн та економічність, давно є критеріями якості продукції для них. Тим не менше, технологічність виробництва та презентабельний вигляд продукції не свідчать про її високу собівартість. В стратегії просунення ми орієнтовані саме на середні ціни, гарантуючи високу якість та надійність.

У 2015 році ТМ «ЕЛТІС» розпочала виробництво електричних теплих підлог HOTLINE!!!

Кабельні системи обігріву виробляюься з високоякісного нагрівального двожильного кабелю за сучасними технологіями. Плівкові електритчні теплі підлоги основані на Корейський надміцній плівці з застосуванням запатентонової власної технології «швідкий контакт».Завдяки контролю якості на всіх етапах виробництва ми впевнено надаємо гарантію від 10 до  20 років, забезпечуючи при цьому низьку ціну. Детальна інформація за телефоном гарячої підтримки: (067) 321-90-02.

 

 З 2016року ТМ»Електромайстер» розпочала проведення ребрендингу власної торгової марки Елтіс.