А як бути з електропроводкою?

Інформацію додано: 2012-10-16 03:32:36

Не варто забувати про електропроводку. Після складання плану її розмітки, варто продумати її комплектацію. Це, насамперед, кількість вимикачів, розеток, разветвительных коробка, а також довжина проведення. У випадку з електропроводкою треба віддати належне нашим вітчизняним виробникам. Наша проводка набагато качественней імпортної дешевки. Вона прослужить довго, і буде надійно працювати.

Наступний момент, на який варто звернути увагу – вид розетки. Всі розетки можна розділити на два види: звичайні й евророзетки. Останні відрізняються від звичайних тем, що в них є присутнім третій заземлюючий контакт. Також в евророзеток отвору більше, ніж у звичайних. Качани звичайного типу заборонено включати в евророзетки, тому що можливо виникнення електричної дуги або іскріння. У результаті може поламатися підключає техника, що, або виникнути пожежа. Якщо ви збираєтеся зробити установку розеток, то краще зупинити свій вибір саме на евророзетках. Це можна пояснити тим, що на сьогоднішній день майже на всіх електроприладах коштують качани евростандарта. Виниклу проблему зі старими приладами можна вирішити за допомогою переходников. Але знайте - переходники, подовжувачі, трійники й ін. подібні пристосування витрачають значно більшу кількість енергії й приводять до мережних перевантажень. За ними варто завжди доглядати й підключати на невеликий проміжок часу.

Заощадити електроенергію можна й іншими способами. Наприклад, за допомогою заміни лампочки висвітлення. Зараз у багатьох продовжують висіти пятирожковые лампочки. А чи знаєте ви, що 4 лампочки по 25 Ват виділяють світлової енергії в 1,5 рази менше ніж одна лампочка в 100 Ват. Економія сучасних ламп на особу. Енергозберігаючої лампочки всього в 7 Ват досить для заміни звичайно 40 ватяної. А лампочку в 20 Ват можна замінити 100 Ватяної. Зараз розповсюджений новий вид лампочок – люмінесцентні. Вони висвітлюють приміщення набагато яскравіше й працюють до 6 років. Існують галогенні лампи, у яких потік світла в 2,5 рази більше, ніж у звичайних. Строк функціонування таких ламп - не менш двох літ

Рекомендується звертати увагу на спеціальні символи. Ці символи розташовуються на лампочці на тлі чорної стрілки. Оцінки А и В застосовуються для найбільш економічних приладів. Середню економію означають символи С и D. Буквою Е позначені вироби, що споживають велику кількість електроенергії. Існують різні схеми включення люстри. Найпростіша - схема включення трехрожковой люстри. Розглянемо її подробней:

Регулятор потужності такої схеми розташовується на діоді. Зробивши струм менше, ви знизите яскравість лампи. Для цього можна використати діод, що з лампою підключений послідовно. Щоб відновити яскравість на початковий рівень потрібно замкнути діод вимикачем. Для зворотного повернення діода, його напруга повинне бути більше напруги в мережі в 1,5 рази. Найкраще вибирати діод з деяким запасом по струму. Це пов'язане з тим, що спочатку нитка в лампи холодна, і стрибок струму чрез таку нитку перевищує стрибок через розпечену.